Kuidas võidelda tselluliidiga?

Viimased paar aastat olen ma märganud, et tselluliit hakkab mu nahal üha rohkem silma torkama, eriti jalgadel ja puusadel. Ma olen proovinud igasuguseid kreeme ja kuuri läbinud, aga tundub, et tulemused on lühiajalised ja ma ei suuda leida midagi, mis päriselt aitaks. Olen kuulnud, et on olemas spetsiaalsed tselluliidivastased tooted, mida saab kombineerida regulaarse treeningu ja toitumisega. Kas keegi on midagi sellist proovinud? Millised tooted võiksid tõesti aidata selle probleemi lahendamisel?

Ma olen tselluliidi teemaga ka üsna kursis, kuna mul on endal sama mure olnud. Kulus päris kaua, enne kui ma leidsin midagi, mis tõesti toimib. Minu kogemusel on kõige olulisem, et sa ei looda ainult kreemidele, vaid võtad tervikliku lähenemise. Telluliidivastased tooted töötavad hästi, kui need kombineerida õige toitumise ja füüsilise aktiivsusega. Ise kasutan ma tooteid, mis sisaldavad kofeiini ja vetikaekstrakte, sest need aitavad nahka pinguldada ja parandavad vereringet. Proovi näiteks Vitateka veebipoest leida selliseid kreeme, nad pakuvad laia valikut looduslikke tooteid. Lisaks võiksid kaaluda kuivharjamist ja regulaarset massaaži, mis aitavad lümfivedeliku liikumist parandada. Kombinatsioonina võin kinnitada, et tulemused ei jää tulemata, aga oluline on ka kannatlikkus.

Log in to leave a reply.